تحلیل و توسعه کسب و کار

شناسایی مشکل و تدوین  یا بروز رسانی طرح کسب و کار و استراتژی

  • تدوین طرح کسب و کار (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)

بسیاری از کسب و کارها در مسیر رسیدن به اهداف خود دچار مشکلات مختلفی هستند و با وجود تلاش فراوان موفق به دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده نمیشوند و یا برخی اوقات در اثر تغییر شرایط  روال فعالیت آنها دچار اخلال میگردد. در این شرایط و در مرحله اول لازم است تا مشکلات موجود به صورت کامل و دقیق شناسایی شده و راهکار مناسب برای برطرف کردن این مشکلات ارائه شود.

تیم رایمندان تالی پارسه با استفاده از پیشرفته ترین متدها در گام اول به تحلیل کسب و کار مشتریان پرداخته و نقاط ضعف، مشکلات، نقاط قوت و موارد قابل بهبود را شناسایی میکند. پس از آن با استفاده از روش های نوین مدیریت در سطح جهان و با همکاری مشاوران خبره راهکارهایی را برای رفع مشکلات ارائه میکند. اغلب اوقات بهبود وضعیت فعالیت سازمان نیازمند تدوین استراتژی و طرح کسب و کار سازمان و یا در صورت وجود بروزرسانی آن میباشد. نکته مهم و قابل توجه در خدمات رایمندان تالی پارسه ارائه استراتژی و طرح کسب و کار مبتنی بر تحول دیجیتال و همراهی با تغییرات و شرایط جدید موجود در اقتصاد و استفاده از بهترین نمونه های اجرا شده در سطح داخلی و بین المللی است.

برنامه بازاریابی و برندینگ

  • تحقیقات بازاریابی و شناخت فرصت های موجود (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)
  • تدوین برنامه بازاریابی (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)
  • تدوین استراتژی برند و طراحی و اجرای المان های برند (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)
  • طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی

یکی از اساسی ترین فعالیت ها برای هر نوع کسب و کاری بازاریابی و تدوین برنامه هایی برای شناخت مشتریان و ارائه محصول و خدمات منطبق با نیاز آنها و برای آنهاست. بسیاری از مشکلات ناشی از عدم شناخت از مشتریان و یا تولید و ارائه محصولاتی است که مورد نیاز بازار یا مشتریان نیست. گاهی اوقات هم گروه درستی از مشتریان هدف قرار نمیگیرند و یا نحوه ارائه و معرفی با محصول با نوع محصول و مشتریان آن همخوانی صحیحی ندارد. ورود صحیح و اصولی به بازار نیازمند شناخت علمی و دقیق از مشتریان میباشد که با اجرای تحقیقات بازار و جمع آوری اطلاعات از کانال های مختلف و برنامه ریزی مبتنی بر آن امکان پذیر است. ما در رایمندان تالی پارسه با استفاده از تیمی مجرب و مشاوران خبره در زمینه تحقیقات بازار اطلاعات دقیقی برای برنامه ریزی های آتی کسب و کار جمع آوری کرده و مبتنی بر این داده های دقیق برای تدوین برنامه و استراتژی بازاریابی و فروش اقدام میکنیم.

برنامه بازاریابی به صورت دقیق استراتژی های مربوط به توسعه محصول و خدمات و نحوه ارائه آن و همچنین مشتریان و مخاطبان را تعیین کرده و مشخص میکند محصولات و خدمات به چه نحو و از طریق چه کانال هایی باید ارائه شوند. برنامه بازاریابی با همکاری مشاوران خبره در این حوزه تدوین شده و شاخص های کلیدی عملکرد برای آن تعیین میشود. در هنگام اجرای برنامه تدوین شده در کنار مشتریان خود خواهیم بود و با دریافت بازخورد از بازار نسبت به بروز رسانی برنامه ها و رسیدن به نتایج مطلوب تلاش خواهیم کرد.

اینکه مخاطبان چگونه شما را بشناسند و نام شما چه چیزی را در ذهن آنها روشن کند تاثیر بسیار زیادی در نحوه ارتباط و تعامل مشتریان با کسب و کار دارد. قیمت خدمات و جایگاه شما در بازار و اعتماد مشتریان نسبت به شما همه و همه از برندی که در ذهن مخاطب جای گرفته نشات میگیرد. در کسب و کار امروز برند سازی اصولی نقشی انکار ناپذیر در موفقیت کسب و کارها و پیشی گرفتن از رقبا دارد. رایمندان تالی پارسه با بهره گیری از مشاوران و متخصصان خبره در این حوزه شما را در خلق برندی ارزشمند همراهی خواهد کرد.

تحلیل ، طراحی و بهبود فرآیند

  • طراحی، تدوین و پیاده سازی فرآیند ها (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)

کسب و کار تا وقتی در اندازه ای محدود و شخصی اداره میشود میتواند مبتنی بر توانمندی مدیران و صاحبان کسب و کار و همراهی پرسنل به مسیر خود ادامه دهد و حرکتی رو به رشد داشته باشد. اما با بزرگ شدن آن و توسعه فعالیت ها ، افزایش تعداد نیروی انسانی و یا رشد بازار و زیاد شدن مشتریان امکان ادامه روند به صورت سنتی مقدور نخواهد بود. در این شرایط لازم است تا فرآیند های روتین مربوط به کسب و کار به صورت مستند و اصولی درآمده و به صورت مکانیزه و استاندارد اجرا و کنترل شود. فرآیندی کردن فعالیت ها امکان کنترل و پایش کارها و بهینه سازی آنها را فراهم میکند. این موضوع باعث کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری از یک سو و افزایش کارایی و رضایت مندی مشتریان خواهد شد. از سوی دیگر عملکرد نیروی انسانی و کیفیت فعالیت آنها هم به صورت دقیق قابل ارزیابی و پایش است. رایمندان تالی پارسه این موضوع را به عنوان یک اصل مهم در بهبود عملکرد کسب و کار دانسته و با استفاده از متخصصین این حوزه و همچنین همکاری شرکای کلیدی سعی در پیاده سازی آن برای کسب و کارهای رو به رشد دارد.

اجرای دیجیتال مارکتینگ

  • تولید انواع محتوی شامل متن، تصویر، گرافیک، کلیپ و …
  • خدمات دیجیتال مارکتینگ

فضای زندگی و کسب وکار مردم در دوران حاضر با توجه به تغییرات رخ داده به صورت کامل تغییر کرده تا آنجا که بخش عمده ای از زندگی روزمره ما در فضای دیجیتال رخ میدهد. ابزارهای دیجیتال، پیام رسان ها  و شبکه های اجتماعی تبدیل به اصلی ترین کانال ارتباطی شده و تاثیر گذاری فراوانی دارد. انجام فعالیت های بازاریابی در عصر دیجیتال و با استفاده از ابزارهای نوین به عنوان بازاریابی دیجیتال شناخته میشود و چه بسا که در آینده ای نه چندان دور به صورت کامل جایگرین روش های سنتی بازاریابی شود. بازاریابی دیجیتال بخش جدانشدنی از فعالیت های بازاریابی در دنیای امروز است.

با توجه به این موضوع و اینکه بخش عمده ای از برنامه های بازاریابی تدوین شده مبتنی بر بازاریابی دیجیتال میباشد تیمی از متخصصان این حوزه در کنار هم تیم بازاریابی دیجیتال رایمندان تالی پارسه را تشکیل داده اند و تلاش میکنند این خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه دهند. تدوین استراتژی محتوی ، تولید انواع محتوی با کیفیت و مناسب ، مدیریت کانال های دیجیتال و انجام تبلیغات دیجیتال از فعالیت های این حوزه در رایمندان تالی پارسه است.

Open chat
1
چجوری میتونم کمکتون کنم؟
سلام
چجوری میتونم کمکتون کنم؟