توسعه نرم افزار و زیر ساختهای فنی

توسعه زیر ساخت های سخت افزاری و  نرم افزاری

  • راه اندازی و پشتیبانی زیر ساخت های سخت افزاری و شبکه
  • طراحی، تولید و توسعه نرم افزار و وب سایت

ورود به کسب و کار دیجیتال یا تحول در کسب و کار در عصر دیجیتال بدون استفاده از زیر ساخت های نرم افزاری امکان پذیر نیست. از ایجاد یک وب سایت ساده برای حضور و نمایش کسب و کار در دنیای دیجیتال تا طراحی و پیاده سازی پلتفرم های نرم افزاری برای مدیریت فرآیند ها و یا انجام فعالیت ها در دنیای دیجیتال توسط رایمندان تالی پارسه و یا تیم های همکار با کیفیت بالا انجام میپذیرد. هر جا پیشنهادی در خصوص حرکت به سمت دیجیتالی شدن کسب و کار ارائه میشود رایمندان تالی پارسه خود به عنوان مجری و یا ناظر مسئولیت اجرا و پیاده سازی صحیح آن را بر عهده خواهد گرفت. برای این موضوع علاوه بر برنامه نویسانی که به صورت مستقیم با تیم ما همکاری دارند شرکت های مختلفی در حوزه پیاده سازی نرم افزار و یا اجرای سیستم های مدیریت فرآیند در کنار رایمندان به ارائه خدمات میپردازند. مسئولیت اجرا و پیاده سازی نهایی سیستم ها و خروجی آنها و نتایج حاصل از استفاده از سیستم ها بر عهده رایمندان تالی پارسه میباشد.

چشم انداز :‌

در عصر حاضر داده به عنوان ارزشمند ترین دارایی شناخته شده در بسیاری موارد به عنوان نفت قرن جدید شناخته میشود. میتوان با کاوش و تحلیل داده ها ارزش های بسیاری را از آنها استخراج نمود اما برای این کار وجود داده های ثبت شده به صورت ساخت یافته و غیر ساخت یافته ضروری است. در کشور ما صنعت ساختمان به نسبت سایر صنایع کمتر از سیستم های اطلاعاتی استفاده کرده و در بسیاری از بخش های ان داده های کافی برای تحلیل و استفاده وجود ندارد. ایجاد نرم افزار های مختلف با هدف تحت پوشش قرار دادن بخش های مختلف صنعت ساختمان جمع آوری داده ها را تسهیل کرده و شرایط را برای استفاده آتی از انها فراهم میکند. تحلیل این داده ها نگرشی شگرف را برای بهبود صنعت فراهم میکند.

از سوی دیگر با استفاده از فناوری های دیجیتال و توجه ویژه به نیاز های مشتریان در صنعت ساختمان میتوان تجربه جدیدی را برای مشتریان این صنعت خلق نمود . چیزی که پیش از این به ندرت در ایران و یا بسیاری از نقاط جهان اتفاق افتاده است. همراهی با تحولات دیجیتال و دگرگون کردن صنعت ساختمان و ایجاد ارزش های نوین در این صنعت از اهداف و چشم اندازهای رایمندان تالی پارسه در سال های آتی است.

Open chat
1
چجوری میتونم کمکتون کنم؟
سلام
چجوری میتونم کمکتون کنم؟