خدمات ما

تحلیل و توسعه کسب وکار

توسعه کسب و کار مشتمل بر فرآیندهایی است که در حوزه تجزیه و تحلیل، آماده‌سازی و بهره‌گیری از فرصت‌های رشد و همچنین پایش و نظارت بر چگونگی بهره‌گیری از این فرصت‌ها، صورت می‌گیرد. به بیان دیگر، توسعه کسب و کار فرآیند ایجاد ارزش‌های بلند‌مدت برای سازمان در سه حوزه محصول، بازار و شبکه‌‌ی روابط از طریق ایجاد تمرکز بر روی فرصت‌های رشد است. ارائه خدمات مشاوره با کیفیت نیازمند دانش بالا و همچنین تجربه کافی در اجرای طرح ها و ایده ها است. از همین رو بخش اصلی بدنه دانشی شرکت رایمندان تالی پارسه از مشاورانی خبره در حوزه های مختلف توسعه کسب و کار تشکیل شده که در پروژه های مختلف در کنار مشتریان ما خواهند بود. اغلب مشاوران از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های معتبر که تجربه سالها فعالیت اجرایی و علمی را در پروژه های بزرگ داشته اند میباشد. ارائه خدمات مشاوره و تحلیل کسب و کار و نیز اجرای آنها علاوه بر دانش نیاز به تحقیقات کامل شامل جستجوی منابع علمی، بررسی نمونه های موفق داخلی و خارجی، جمع آوری اطلاعات و همچنین مستند سازی و تدوین نتایج دارد. از سوی دیگر بسیاری از مشاوره های ارائه شده در فاز بعدی نیاز به اجرا با هدف ایجاد بهبود در کسب و کار مشتریان دارد.

بازاریابی و برندینگ

در کسب و کار امروز بازاریابی و برند سازی اصولی نقشی انکار ناپذیر در موفقیت کسب و کارها و پیشی گرفتن از رقبا را دارد. نفوذ در بازار، زمانی که در حال بازاریابی و فروش محصولات فعلی در بازار فعلی هستید، موضوعیت پیدا می‌کند و هدف اصلی آن افزایش سهم بازار است. بازار فعلی ممکن است اشباع شده، یا ممکن است با رقابت فزاینده مواجه شده و یا محصول فعلی مراحل افول را در چرخه عمر خود طی نماید. بازاریابی با تمرکز بر اصول صحیح، برنامه ریزی های آتی کسب و کار مبتنی بر داده های استخراج شده از تحقیقات بازار و تثبیت موقعیت در بازار با تیکه بر اصول برندسازی خدمات یا محصولات مورد نظر می تواند تمایزی قابل ملاحظه ایجاد کند. شناخت مشتریان و ارائه محصول و خدمات منطبق با نیاز آنها و برای آنها تجربه ای خوب و به یاد ماندنی برای مشتریان به جا خواهد گذاشت. رایمندان تالی پارسه با بهره گیری از مشاوران و متخصصان خبره در این حوزه شما را در خلق برندی ارزشمند همراهی خواهد کرد. در هنگام اجرای برنامه تدوین شده در کنار مشتریان خود خواهیم بود و با دریافت بازخورد از بازار نسبت به بروز رسانی برنامه ها و رسیدن به نتایج مطلوب تلاش خواهیم کرد.

توسعه نرم افزار و زیر ساختهای فنی

نرم افزار به عنوان پایه و اساس بسیاری از پروژه های فناوری اطلاعات در نظر گرفته میشود و اکثر پروژه های فناوری اطلاعات شامل توسعه نرم افزار بوده و حتی در بعضی از پروژه ها، توسعه نرم افزار به عنوان فعالیت اصلی پروژه در نظر گرفته میشود. محصولات نرم افزاری را میتوان به عنوان برنامه های کامپیوتری که روی پلت فرم خاصی نوشته شده، کار خاصی را انجام میدهند و در محیط های مختلف نصب میشوند، در نظر گرفت. امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت ساخت و ساز استفاده و به‌کارگیری ابزارهای نوین نیز در این صنعت مرسوم شده است، به‌گونه‌ای که نه‌تنها به افزایش دقت و کاهش آسیب‌های ناشی از خطای انسانی منجر می‌شود بلکه در کاهش هزینه‌های ساخت‌و‌ساز نیز تاثیر چشم‌گیری خواهد داشت. چرا که دنیای تکنولوژی همواره در حال پیشرفت بوده و این صنعت نیز پا به پای تکنولوژی پیش خواهد رفت.

هر جا پیشنهادی در خصوص حرکت به سمت دیجیتالی شدن کسب و کار ارائه میشود رایمندان تالی پارسه خود به عنوان مجری و یا ناظر مسئولیت اجرا و پیاده سازی صحیح آن را بر عهده خواهد گرفت. برای این موضوع علاوه بر برنامه نویسانی که به صورت مستقیم با تیم ما همکاری دارند شرکت های مختلفی در حوزه پیاده سازی نرم افزار و یا اجرای سیستم های مدیریت فرآیند در کنار رایمندان به ارائه خدمات میپردازند. مسئولیت اجرا و پیاده سازی نهایی سیستم ها و خروجی آنها و نتایج حاصل از استفاده از سیستم ها بر عهده رایمندان تالی پارسه میباشد.

Open chat
1
چجوری میتونم کمکتون کنم؟
سلام
چجوری میتونم کمکتون کنم؟