تحول دیجیتال

رایمندان تالی پارسه

اولین شرکت تخصصی تحول دیجیتال در  صنعت ساختمان

همه چیز درباره ​​​​​​تیم فوق‌العاده ما

مجموعه رایمندان تالی پارسه (از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ تالی پارک) به عنوان اولین شرکت ارائه خدمات تحول دیجیتال در صنعت ساختمان تاسیس شد تا با تیمی که سال ها در حوزه فناوری اطلاعات و سامانه های اطلاعاتی، تحلیل و راه اندازی کسب و کار های دیجیتال، برنامه ریزی راهبردی و تهیه نقشه راه دیجیتال، بازاریابی دیجیتال، و تجربه سازی دیجیتال تجربه اندوخته اند، بتواند تحولی چشمگیر و مطلوب را در اکوسیستم و صنعت ساختمان کشور ایجاد نماید. 

با خدمات و تیم ما بیشتر
​​​​​​​آشنا شوید.

ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا از قدرت داده‌ها، قابلیت های فرایندمحور، و فناوری های تحول آفرین استفاده کنند، کسب و کار اصلی را مدرن‌سازند، در فناوری‌های نوین سرمایه‌گذاری کنند، عملیات‌ها را بهینه‌سازی و خودکارسازی کنند، رشد دیجیتالی را تقویت کنند، تجربیات دیجیتالی خیره‌کننده ایجاد کنند، و استعداد و فرهنگ دیجیتالی ایجاد کنند​​​​​​​​​​​​​​

ما به دنبال تغییر تفکر و نقشه های ذهنی هستیم تا بتوانیم سازمان ها و شرکت های اکوسیستم صنعت ساختمان را رشد دهیم. نگاه ما به فعالان اکوسیستم، نگاهی همکارانه و هم افزاگرایانه هست تا بتوانیم در کنار فعالان این بخش، مزه رشد و توسعه را بچشیم.

نگاه ما

ماموریت ما این است که به شرکت ها و اکوسیستم صنعت ساختمان کمک کنیم تا بتوانند برنامه ها و اقدامات مناسب در حوزه تحول دیجیتال را طراحی و تدوین نمایند و سازمان هایی ایجاد شود در حد و قواره عصر دیجیتال که از آن ها به عنوان الگوهای تحول و توسعه یاد شود.

ماموریت‌ ما

​​در محیط های VUCA به تنوع و تخصص توامان نیاز است لذا تیم ما ترکیبی است از افراد با تجربه، خلاق، طراح، مهندس، دکتر، مدیر، برنامه نویس، استاد دانشگاه، استراتژیست، افرادی با دیدگاه ماکرو و همچنین افرادی با دیدگاه میکرو، که همگی در یک موضوع مشترک اند و آن این است که تحول و نوآوری اگر چه سخت است اما حرکت و تحول لازم است.

تیم ما

ما بهترین خدمات را برای شما ارائه میدهیم با ما تماس بگیرید.