بازاریابی و برندینگ

برنامه بازاریابی و برندینگ

  • تحقیقات بازاریابی و شناخت فرصت های موجود (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)
  • تدوین برنامه بازاریابی (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)
  • تدوین استراتژی برند و طراحی و اجرای المان های برند (در دو سطح استاندارد و پیشرفته)
  • طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی

 

یکی از اساسی ترین فعالیت ها برای هر نوع کسب و کاری بازاریابی و تدوین برنامه هایی برای شناخت مشتریان و ارائه محصول و خدمات منطبق با نیاز آنها و برای آنهاست. بسیاری از مشکلات ناشی از عدم شناخت از مشتریان و یا تولید و ارائه محصولاتی است که مورد نیاز بازار یا مشتریان نیست. گاهی اوقات هم گروه درستی از مشتریان هدف قرار نمیگیرند و یا نحوه ارائه و معرفی با محصول با نوع محصول و مشتریان آن همخوانی صحیحی ندارد. ورود صحیح و اصولی به بازار نیازمند شناخت علمی و دقیق از مشتریان میباشد که با اجرای تحقیقات بازار و جمع آوری اطلاعات از کانال های مختلف و برنامه ریزی مبتنی بر آن امکان پذیر است. ما در رایمندان تالی پارسه با استفاده از تیمی مجرب و مشاوران خبره در زمینه تحقیقات بازار اطلاعات دقیقی برای برنامه ریزی های آتی کسب و کار جمع آوری کرده و مبتنی بر این داده های دقیق برای تدوین برنامه و استراتژی بازاریابی و فروش اقدام میکنیم.

برنامه بازاریابی به صورت دقیق استراتژی های مربوط به توسعه محصول و خدمات و نحوه ارائه آن و همچنین مشتریان و مخاطبان را تعیین کرده و مشخص میکند محصولات و خدمات به چه نحو و از طریق چه کانال هایی باید ارائه شوند. برنامه بازاریابی با همکاری مشاوران خبره در این حوزه تدوین شده و شاخص های کلیدی عملکرد برای آن تعیین میشود. در هنگام اجرای برنامه تدوین شده در کنار مشتریان خود خواهیم بود و با دریافت بازخورد از بازار نسبت به بروز رسانی برنامه ها و رسیدن به نتایج مطلوب تلاش خواهیم کرد.

اینکه مخاطبان چگونه شما را بشناسند و نام شما چه چیزی را در ذهن آنها روشن کند تاثیر بسیار زیادی در نحوه ارتباط و تعامل مشتریان با کسب و کار دارد. قیمت خدمات و جایگاه شما در بازار و اعتماد مشتریان نسبت به شما همه و همه از برندی که در ذهن مخاطب جای گرفته نشات میگیرد. در کسب و کار امروز برند سازی اصولی نقشی انکار ناپذیر در موفقیت کسب و کارها و پیشی گرفتن از رقبا دارد. رایمندان تالی پارسه با بهره گیری از مشاوران و متخصصان خبره در این حوزه شما را در خلق برندی ارزشمند همراهی خواهد کرد.

Open chat
1
چجوری میتونم کمکتون کنم؟
سلام
چجوری میتونم کمکتون کنم؟